Z jednání krizového štábu Prahy 6 a přijatá opatření

OPATŘENÍ v MŠ Juárezova  9. 3. 2020

MŠ je DENNĚ uklízena virucidními prostředky. S dezinfekcí pokračujeme do odvolání.

V týdnu od 9. 3. rušíme zájmové činnosti a plánované akce.

Z jednání krizového štábu Prahy 6:

Prosíme všechny rodiče, aby, bude-li to možné, nechali své děti v týdnu od 9. března doma. Všem nám to moc pomůže. Jedná se o druhý týden po skončení jarních prázdnin, který může být zásadní v souvislosti s inkubační dobou.

Pro děti, které nemohou zůstat doma, budou školy v provozu.

V MŠ Juárezova byla provedena v pátek a během víkendu dezinfekce všech prostor a povrchů. S dezinfekcí budeme pokračovat i v tomto týdnu.

Z jednání krizového štábu Prahy 6:

Prosíme všechny rodiče, aby, bude-li to možné, nechali své děti příští týden doma. Všem nám to moc pomůže. Jedná se o druhý týden po skončení jarních prázdnin, který může být zásadní v souvislosti s inkubační dobou.

Pro děti, které nemohou zůstat doma, budou školy v provozu.

– během víkendu budou všechny školky a školy preventivně opět uklizeny virucidními prostředky
– ČVUT dodá Praze 6 100 litrů desinfekčního gelu vlastní výroby pro sociální pracovníky
– již přijatá opatření zůstávají v platnosti
– platí i vydaná doporučení