RESTAURANT DAY 18.5.2019

RESTAURANT DAY 18.5.2019

Milí rodiče a přátelé školky,

v sobotu 18. května 

se již tradičně zapojíme do akce

Restaurant Day a Dvorkové bleší trhy 

a na zahradě naší školky uspořádáme příjemný den pro děti i dospělé.

I letos na vás bude čekat grilování s dalšími dobrotami k pozdní snídani i obědu. Uspořádáme také malý knižní blešák. Utržené peníze půjdou na konto SRPŠ a využijeme je pro potřeby a zábavu našich dětí ve školce Juárezova.

Letos můžete soutěžit o nejlepší pomazánku (vč. paštik, tapenád apod.).

Aby se den vydařil můžete ovlivnit i vy – budeme rádi za aktivní pomocníky. Přineste třeba něco dobrého nebo knížky do bazárku. Nebo můžete psát přímo na tento mail, pokud byste chtěli přidat ruku k dílu s přípravami. Dobroty můžete přinést přímo do školky. Zahrada bude otevřena od 10 do 16 hodin.

Těšíme se v sobotu 18. května na viděnou.

Za  radu SRPŠ,

Lucka Křížová

https://www.facebook.com/events/1074128686122990/