Fotografování 15.5.2019

Fotografování 15.5.2019

Dne  15. 5. 2019  opět navštíví školku

FOTOGRAF – Štěpán Hon

 

AUTOMATICKY bude VŠECHNY DĚTI fotografovat na hromadných fotografiích  TŘÍDNÍCH KOLEKTIVŮ. Pokud chcete nechat své dítě vyfotografovat též SAMOSTATNĚ či s KAMARÁDEM, je NEZBYTNĚ NUTNÉ PŘIHLÁSIT jej k tomu na webových stránkách:

www.myAlbum.cz v sekci ŠKOLNÍ FOTOGRAFIE / LETOS FOTOGRAFUJEME / MŠ Juárezova

–  Do týdne po fotografování umístíme fotografie do skryté webgalerie, kde si je budete moci prohlédnout a rozhodnout se, zda a v jakém počtu a provedení je chcete objednat. On-line objednávku zaplatíte bankovním převodem.

–  Přesné instrukce, jak se k fotografiím dostat, Vám zašleme okamžitě po vytvoření galerie na email, který zanecháte v přihlašovacím formuláři.

–  Na výběr fotografií budete mít zhruba týden, aby bylo možné vše hromadně zpracovat a doručit do Vaší školky. Pokuste se to prosím respektovat.

www.stepanhon.cz   |   www.myAlbum.cz